Aplikace Lime
Ze života

Výstava 4camping 2020 a ,,běh“ Prahou

Je víkend a my nevím proč, nikam nejedeme a jsme doma. Máme roupy a už po snídani se rozhodneme jet na výstavu 4camping. Aby ta cesta do Prahy nebyla jen na výstavu a měli jsme dobrý pocit, že se jen neflákáme, házíme do auta i věci na běhání.

Výprava na výstavu se vyplatila. Ulovili jsme spousty věcí, co jsme vůbec nepotřebovali, spoustě dalším věcem jsme odolali 🙂 a hlavně jsme koupili i slabý spacák, kvůli kterému jsme tam jeli. Máme v plánu víc lézt a méně chodit, takže chceme přespávat na horských chatách.

Nacpaný kebabem hledáme místo, kde parkovat – v Holešovičkách se nám to zdá fajn, převlékáme se a jdem na to. Náš cíl je Karlův most. Tam jsme s pár pauzama doběhli v pohodě, prokličkovali mezi turisty, ale zpět nás začali bolet nožičky, kolínka, vracel se kebab a tělo se celkově odmítlo dál hýbat. Co s tím? Auto bylo asi 8 km od nás a představa MHD v tom vedru mě opravdu nenadchla. V tom si všimnu zelených elektro koloběžek co se válejí všude po Praze. Lovím telefon, instaluji apku a díky bohu nás uveze oba :-). Drandíme si to na koloběžce k autu a já z toho radost jak malá holka… Koloběžku rozhodně ještě někdy využijeme, ač těmhle elektro přibližovadlům moc nefandím, takhle do města je to paráda.

Info o apce:
Aplikace na koloběžku: Lime – stáhnete ji po vyfocení QR kódu na koloběžce
Startovné koloběžky: 25,00 Kč
Cena za 1 min: 4,00 Kč
Ujeli jsme 2,8 km za 14 min. Celkem ta sranda byla za 81,00 Kč
Cestu ukončíte naskenování QR kódu a vyfocení koloběžky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *